ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінничани взимку можуть залишитися без тепла

До “Вінницягаз” та постачальника газу “Вінницягаз ЗБУТ” не доходять кошти, сплачені споживачами
Depo.
4 серпня 2015 19:37
ФОТО: depo.ua
Вінничани взимку можуть залишитися без тепла
Вінничани взимку можуть залишитися без тепла

ПАТ "Вінницягаз" попереджує про можливий зрив опалювального сезону в області, повідомляє Depo.Вінниця із посиланням на ПАТ "Вінницягаз".

Керівництво "Вінницягаз" звертає увагу на "неправомірні дії Національної Комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг". НКРЕКП своєю постановою з 1 липня 2015 року змінила алгоритм розподілення коштів, що надходять від споживачів газу на рахунки постачальника газу у Вінницькій області (ТОВ «Вінницягаз ЗБУТ»). І наразі НКРЕКП блокує кошти обласних газорозподільних компаній.

"Такі дії НКРЕКП, Кабінету Міністрів України та Міністерства енергетики і вугільної промисловості призвели до того, що газорозподільні компанії фактично залишилися без коштів. Дестабілізація роботи Товариства для споживача газу у Вінницькій області матиме вкрай негативні наслідки - під загрозою опиниться своєчасний та злагоджений початок опалювального сезону у Вінницькій області. Через відсутність коштів ПАТ "Вінницягаз" не в змозі виконати в повному обсязі всі необхідні роботи і підготувати газові мережі області до опалювального сезону 2015-2016 років, - йдеться у повідомленні ПАТ "Вінницягаз". 

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця