ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Оголошено конкурс мультимедійних проектів "Врятувати від забуття"

Учням старших класів, студентам, учителям, молодіжним громадським організаціям та творчим спілкам пропонують створити 8 хвилинні відео та ролики
Depo.
31 липня 2015 17:20
ФОТО: depo.ua
Оголошено конкурс мультимедійних проектів "Врятувати від забуття"
Оголошено конкурс мультимедійних проектів "Врятувати від забуття"

Міжнародний благодійний фонд національної пам'яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади, Київським міським будинком учителя організовують проведення щорічного сьомого Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проектів "Врятувати від забуття", повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу обласної адміністрації.

Конкурсні роботи та анкету учасника слід надсилати на адресу vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net до 1 грудня 2015 року. Протягом грудня 2015 - січня 2016 року журі з числа професійних учителів, режисерів, громадських діячів опрацьовує конкурсні роботи та визначає переможців. Відзначення переможців відбуватиметься наприкінці січня 2016 року.

До участі у конкурсі приймаються мультимедійні проекти - аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики у форматі avi. Тривалість фільму не повинна перевищувати 8 хвилин.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця