ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Екс-директор вінницького "Офісу реформ" судиться за честь з Шустером, каналом Садового та "Свободою"

Громадському діячеві не сподобалось, що головний вінницький "свободівець" назвав його "фальсифікатором виборів" в телеефірі
Depo.
24 лютого 2016 09:29
ФОТО: depo.ua
Екс-директор вінницького "Офісу реформ" судиться за честь з Шустером, каналом Садового та "Свободою"
Екс-директор вінницького "Офісу реформ" судиться за честь з Шустером, каналом Садового та "Свободою"

Журналісту Depo.Вінниця з власних джерел стало відомо, що екс-директор регіонального "Офісу реформ" та член правління Всеукраїнської громадянської мережі "ОПОРА" Олег Левченко пішов в суд, щоб захисти свою честь, гідність та ділову репутацію. 

Левченко позивається проти керівника вінницької "Свободи" Олексія Фурмана, а також ТОВ "Савік Шустер Студія", "Національної телерадіокомпанії України" та телеканалу новин "24", який належить дружині мера Львова Катерині Кіт-Садовій. Причина - вислів Фурмана, який прозвучав в ефірі ток-шоу Савіка Шустера.

"Його обурили мої слова, коли я під час програми назвав його "фальсифікатором виборів". Тепер вимагає, щоб суд визнав, що я його образив і що насправді він не фальсифікатор, а чесна та порядна людина", - пояснив журналісту Depo.Вінниця Олексій Фурман.

"Перший національний" та канал "24" "попали під роздачу" через те, що транслювали той ефір.

Головний вінницький реформатор судиться з Шустером та "Свободою" - фото 1

На фото: Олексій Фурман

На минулому тижні у Вінницькому міському суді відбулося третє засідання у справі. "Свободівець" вважає, що конфлікт виник "на рівному місці" і триватиме ще довго, адже представники Шустера та телеканалів в суд не з'являються.

"Це може тягнутися кілька років, бо Левченко залучає ті сторони, які на суд не приїжджають", - каже Фурман.

Олег Левченко відмовився коментувати ситуацію до винесення судом остаточного рішення. Щоправда, пояснив журналісту Depo.Вінницячому не хоче виносити "розборки" в суді в публічну площину.

"Я хочу добитися в суді правди, а не піаритись. А те, що хтось хоче роздути цю тему, - це інша справа. Моє завдання - захист моєї честі та гідності. Якщо хочуть піаритися - хай піаряться, а якщо будуть поливати брудом - будемо знову зустрічатися в суді", - пояснив Левченко. 

Головний вінницький реформатор судиться з Шустером та "Свободою" - фото 2

На фото: Олег Левченко

За його словами, залагодити ситуацію "мирно" сторони не намагалися. 

"Якщо на всю Україну таке сказати, дати таку оцінку, а потім говорити про примирення, то я не розумію, як це можна зробити поза судом. Не я ініціював цей конфлікт, тож хай суд вирішує", - відрізав Левченко. 

Крім спростування та вибачень він також вимагає відшкодування завданої йому висловом "свободівця" моральної шкоди.

Ухвалу про відкриття провадження по справі виніс суддя Вінницького міського суду Євгеній Овсюк ще в грудні минулого року. Наступне судове засідання суддя призначив на 15 березня 2016 року.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця