ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ОБСЄ побудує у Вінниці їдальню для жертв торгівлі людьми

По Україні обрали лише 4 області, де діятиме соціальний проект ОБСЄ щодо підтримки жертв торгівлі людьми
Depo.
21 липня 2015 08:15
ФОТО: depo.ua
ОБСЄ побудує у Вінниці їдальню для жертв торгівлі людьми
ОБСЄ побудує у Вінниці їдальню для жертв торгівлі людьми

Під час візиту до Вінниці, посол та координатор проектів ОБСЄ в Україні Вайтодас Верба повідомив, що місто увійшло до 4 регіонів України де буде реалізовано проект щодо підтримки громадян, що стали жертвами торгівлі людьми, або входять в групу такого ризику, повідомляє Вінниця.depo.ua.

По Україні обрали лише 4 області, де діятиме такий соціальний проект. У Вінниці проект координуватиме громадська організаці "Прогресивні жінки".

В кожній області - проекти різні. У Житомирській, наприклад, діятиме мале швейне підприємство, у Києві - тепличне господарство, у Львові - реміснича майстерня. У Вінниці ж на вулиці Грушевського збудують їдальню для співробітників та студентів вищого навчального закладу "Вінницька академія непреривної освіти". Там працюватимуть люди, які або стали жертвами торгівлі людьми, або ті, які входять до групи ризику.

Наразі представники ОБСЄ стикнулись з бюрократичною процедурою оренди приміщення. А ще європейців вразило відношення держави до соціальних проектів, для них умови оподаткування такі ж, як для бізнесу.

Нагадаємо, що 23 червня делегація ОБСЄ відвідала Вінниччину з метою вивчення ситуації, яка склалася в регіоні у зв'язку з переселенням на територію області мешканців з Криму та східних областей України.

Більше новин про життя регіону читайте на Вінниця.depo.ua