ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Обрання старост почнеться з вказівки обласної ради

У нових громадах Вінниччини перші вибори призначатиме облрада
Depo.
29 липня 2015 12:25
ФОТО: depo.ua
Обрання старост почнеться з вказівки обласної ради
Обрання старост почнеться з вказівки обласної ради

Перші місцеві вибори депутатів сільської, селищної, міської ради та відповідно сільського, селищного, міського голови у новоутворених об'єднаних територіальних громадах Вінниччини призначатиме обласна рада, повідомляє Depo.Вінниця з посилання на прес-службу обласної ради.

У листі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства йдеться, що станом на 17 липня 2015 року перспективні плани формування територій громад областей схвалено 20-ма обласними радами.

Одночасно з прийняттям рішення про утворення об'єднаної територіальної громади обласна рада призначає у ній перші місцеві вибори депутатів сільської, селищної, міської ради та відповідно сільського, селищного, міського голови. Без цих рішень обласних рад буде неможливо провести процес добровільного об'єднання, який має завершитися формуванням представницьких та виконавчих органів місцевого самоврядування відповідних територіальних громад, запевняють урядовці.

Нагадаємо, 24 червня Вінницька обласна рада ухвалила проект Перспективного плану формування територіальних громад Вінницької області.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця