Ляшка, Коломойського і Яценюка перетворили на інтернет-стікери

Нові стікери для сервісу Telegram розробили у Центрі політичних досліджень
Depo.
10 лютого 2016 17:21
ФОТО: depo.ua
Ляшка, Коломойського і Яценюка перетворили на інтернет-стікери
Ляшка, Коломойського і Яценюка перетворили на інтернет-стікери

Тепер передати емоції в онлайн-повідомленнях українцям допомагатимуть вітчизняні та світові політики. Стікери для сервісу Telegram із зображенням емоцій політиків розробили у Центрі політичних досліджень, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на видання "Єдність". 

За словами члена ради директорів ЦПР Максима Куляєва, стікери стали невід'ємною частиною сучасного онлайн-спілкування, але люди, здебільшого, користуються іноземними мемами. 

"Частіше за все ми користуємось тими стікерами, що мають іноземне походження та навіть не завжди знаємо, хто зображений на тому чи іншому мемі. Ми вирішили створити близьке та зрозуміле кожному з нас. Звісно, як це і притаманно всім мемам, у цих стікерах присутні елементи сатири", - розповів Куляєв.

Серед українських політиків на стікерах зображені Президент Петро Порошенко, Перм'єр-міністр Арсеній Яценюк, лідерка БЮТу Юія Тимошенко, "радикал" Олег Ляшко, голова РНБО Олександр Турчинов, лідер партії "Укроп" Геннадій Корбан, та інші.

Зі світових політиків зображені Президент США Барак Обама, Канцлер Німеччини Ангелла Меркель, міністр іноземних справ Росії Сергій Лавров та інші. Протягом першого тижня новий набір завантажили понад шість тисяч користувачів.

Обличчя українських і світових політиків стали смайлами - фото 1

Обличчя українських і світових політиків стали смайлами - фото 2

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця