ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Обласні ДЮСШ отримають сучасний спортінвентар

За нагоди Дня фізкультурника нагородили найкращих спортсменів, тренерів, керівників і ветеранів галузі Вінниччини
Depo.
10 вересня 2015 15:15
ФОТО: depo.ua
Обласні ДЮСШ отримають сучасний спортінвентар
Обласні ДЮСШ отримають сучасний спортінвентар

В приміщенні Вінницької ОДА з нагоди Дня фізичної культури і спорту нагороджували провідних спортсменів і тренерів області, повідомляє кореспондент Depo.Вінниця

Грошові премії і грамоти вручали голова ОДА Валерій Коровій, заступник голови облради Наталя Солейко, радник міністра молоді та спорту Ніна Уманець (наша землячка), начальник обласного управління з питань сім'ї, молоді та спорту Сергій Чернявський і голова відділення НОК Вінниччини Павло Хникін.

Заслужений тренер України з боксу Леонід Лоївський отримав посвідчення заслуженого працівника фізичної культури і спорту, а срібний олімпійський призер Павло Хникін - почесну грамоту Кабінету міністрів. Були вручені також десятки нагороди від профільних міністерства і обласного управління, осередків спортивних товариств.

Особливими подарунками відзначили олімпійців і ветеранів спортивної галузі - олімпійську призерку Анну Балабанову, Віктора Добротворського, Василя Тесьменецького та багатьох інших.

Несподіванкою стало нагородження низки обласних споршкіл і федерацій солідними грошовими сертифікатами для закупівлі сучасного інвентарю, який є вкрай необхідним для підготовки чемпіонів світового рівня. Наприклад, обласній ДЮСШ зі стрільби виділили 200 тисяч гривень для придбання пістолета, гвинтівки і електронних мішеней, ДЮСШ зі складно-координаційних видів спорту - 100 тисяч на закупівлю доріжки для стрибків, а СК «Здоров'я» - 25 тисяч гривень на придбання столів для настільного тенісу. Обласні ДЮСШ отримають сучасний спортінвентар   - фото 1Обласні ДЮСШ отримають сучасний спортінвентар   - фото 2Обласні ДЮСШ отримають сучасний спортінвентар   - фото 3Обласні ДЮСШ отримають сучасний спортінвентар   - фото 4Обласні ДЮСШ отримають сучасний спортінвентар   - фото 5

Обласні ДЮСШ отримають сучасний спортінвентар   - фото 6

Обласні ДЮСШ отримають сучасний спортінвентар   - фото 7

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця