На Вінниччині новий головний землевпорядник

На підприємствах Вінниччині продовжуються кадрові зміни
Depo.
22 липня 2016 11:55
ФОТО: depo.ua
На Вінниччині новий головний землевпорядник
На Вінниччині новий головний землевпорядник

Днями було призначено нового керівника Державного підприємства "Поділлягеодезкартографія". Ним став Олександр Королюк. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця

Донині новопризначений керівник працював начальником управління землеустрою та охорони земель обласного управління Держгеокадастру. Колективу Королюка представив перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко. За словами чиновника, новому головному землевпоряднику області доведеться змінювати організаційні підходи та удосконалювати систему.

"Підприємство має створювати нові робочі місця, досягати прибутків і виплачувати гідну заробітну плату. Треба відноситися як менеджер до роботи, щоб підприємство було успішне, щоб люди не йшли з роботи", - зауважив Гижко.

Посадовець переконаний, що новий керівник "Поділлягеодезкартографії" заслуговує на "високе крісло", адже "працював в системі", має профільну освіту і турував свій професійний шлях "з низів".

"Це людина, яка працювала із системи геодезії і картографії, він має профільну освіту і з низів пришов до цієї посади. Мені особисто імпонує те, що він обійняв цю посаду в наслідок конкурсного відбору. Переконаний, що з його підходом підприємство може і в подальшому працювати в такому оптимальному режимі", - наголосив заступник голови ОДА. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця