Новий очільник обласної поліції розповів про вінницьке коріння

На своїй першій прес-конференції, яка відбулась вчора, 11 лютого, новий очільник обласної поліції Антон Шевцов надавав обіцянок та розповів про себе
Depo.
12 лютого 2016 11:22
ФОТО: depo.ua
Новий очільник обласної поліції розповів про вінницьке коріння
Новий очільник обласної поліції розповів про вінницьке коріння

Про це повідомляє Depo.Вінниця

Перед журналістами головний поліцейський області пообіцяв боротися з вуличною злочинністю - "ганяти" валютників, гральний бізнес, наркоманів. Також - провести чесну переатестацію своїх підлеглих. При цьому заявив, що почне її з себе. 

 "Все залежить від того, як спрацюють керівники підрозділів у період профілактичного відпрацювання регіону. Хто на своєму місці, виконує свої обов’язки чесно, прозоро, той залишиться працювати. Хто почне "виляти", той буде звільнений", - пообіцяв поліцейський. 

До приходу нового очільника "простягнувся" шлейф негативної інформації. ЗМІ та активісти "закидали" йому сепаратизм та тіньові прибутки. Зокрема, в соцмережах ширилися пости стосовно вартості одягу поліцейського. Його "прикид" на одному з фото оцінили у 1,5 тис дол. Шевцов сприйняв це як жарт і заперечив. Мовляв, це опоненти "одягли" його на таку суму. 

Розповів Шевцов і про себе. Зокрема, що в нього на вінницькі коріння. Один з його дідусів - з села Нижня Кропивна, що на Немирівщині.

"Збираюсь поїхати в це село і поспілкуватися із людьми, буду шукати родичів", - розповів посадовець. 

Щодо власної родини, то поліцейський похвалився дружиною-красунею та трьома синами, яким 15, 7 та 1 рік. Родина поки залишилась у Чернігові, але він планує якнайшвидше перевезти її до Вінниці. 

Нагадаємо, днями особовому складу обласної поліції представили нового начальника - критмчанина Антона Шевцова. До переводу у Вінницю поліцейський півроку очолював міський відділення поліції у Чернігові. Родом Шевцов з Севастополя, де і починав службу в органах. Після анексії Криму, переїхав з сім'єю на материкову Україну та пішов добровольцем в АТО. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця