Новий очільник обласної поліції розповів про вінницьке коріння

На своїй першій прес-конференції, яка відбулась вчора, 11 лютого, новий очільник обласної поліції Антон Шевцов надавав обіцянок та розповів про себе
Новий очільник обласної поліції розповів про вінницьке коріння
Новий очільник обласної поліції розповів про вінницьке коріння

Про це повідомляє Depo.Вінниця

Перед журналістами головний поліцейський області пообіцяв боротися з вуличною злочинністю - "ганяти" валютників, гральний бізнес, наркоманів. Також - провести чесну переатестацію своїх підлеглих. При цьому заявив, що почне її з себе. 

 "Все залежить від того, як спрацюють керівники підрозділів у період профілактичного відпрацювання регіону. Хто на своєму місці, виконує свої обов’язки чесно, прозоро, той залишиться працювати. Хто почне "виляти", той буде звільнений", - пообіцяв поліцейський. 

До приходу нового очільника "простягнувся" шлейф негативної інформації. ЗМІ та активісти "закидали" йому сепаратизм та тіньові прибутки. Зокрема, в соцмережах ширилися пости стосовно вартості одягу поліцейського. Його "прикид" на одному з фото оцінили у 1,5 тис дол. Шевцов сприйняв це як жарт і заперечив. Мовляв, це опоненти "одягли" його на таку суму. 

Розповів Шевцов і про себе. Зокрема, що в нього на вінницькі коріння. Один з його дідусів - з села Нижня Кропивна, що на Немирівщині.

"Збираюсь поїхати в це село і поспілкуватися із людьми, буду шукати родичів", - розповів посадовець. 

Щодо власної родини, то поліцейський похвалився дружиною-красунею та трьома синами, яким 15, 7 та 1 рік. Родина поки залишилась у Чернігові, але він планує якнайшвидше перевезти її до Вінниці. 

Нагадаємо, днями особовому складу обласної поліції представили нового начальника - критмчанина Антона Шевцова. До переводу у Вінницю поліцейський півроку очолював міський відділення поліції у Чернігові. Родом Шевцов з Севастополя, де і починав службу в органах. Після анексії Криму, переїхав з сім'єю на материкову Україну та пішов добровольцем в АТО. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця