ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Німці приїхали у Вінницю, щоб зняти мірки з найбільших принад України

Німецька фірма виробник, яка спеціалізується на білизні великих розмірів, не знайшла підходящої моделі для вінничанки з мега-бюстом
Depo.
5 жовтня 2015 12:33
ФОТО: depo.ua
Німці приїхали у Вінницю, щоб зняти мірки з найбільших принад України
Німці приїхали у Вінницю, щоб зняти мірки з найбільших принад України

Німецька фірма Anita Dr. Helbig GmbH, яка вже 130 років спеціалізується на виробництві білизни для пишногрудих жінок, хоче презентувати вінничанці з рекордним 11-м розміром грудей Надії Щебрань білизну. Однак підходящого для Надіних принад спіднього у німців не знайшлось. Про це дівчина розповіла Depo.Вінниця.

"У головному офісі Anita в Бранденбурзі дізналися про те, що українка Надія Щербань увійшла до Книги рекордів Гіннеса як власниця найбільших натуральних грудей. Мені доручили знайти Надію, щоб подарувати їй білизну Anita", - йдеться в повідомленні представника німецької компанії.

Німецькі виробники не розгубились і вирішили створити персональну модель для українки Надії. Днями до Вінниці приїхав фахівець з офіційного представництва німецької фірми в Україні, який виміряв параметри дівчини з мега-бюстом. Він також вислухав побажання Наді щодо моделі білизни та її оздоблення.

Нагадаємо, вінничанка Надія Щербань з 11-м розміром підкорила Книгу рекордів України. Згодом пишногруда вінничанка знялась в пікантній фотосесії.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця.