ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Німецькі благодійники створили сучасну базу для навчання вінницьких малярів

Випускників будівельного фаху ВХПТУ № 5, які навчалися за євростандартами, запрошують на роботу до Європи
Depo.
26 серпня 2015 15:39
ФОТО: depo.ua
Німецькі благодійники створили сучасну базу для навчання вінницьких малярів
Німецькі благодійники створили сучасну базу для навчання вінницьких малярів

За допомогою німецьких меценатів у ВХПТУ № 5 створили сучасну майстерню для навчання за фахом "реставратор-маляр", повідомляє кореспондент Depo.Вінниця

Нову матеріальну базу продемонстрували під час засідання керівників профтехучилищ області. На ній готуватимуть висококваліфікованих спеціалістів за євростандартами, із використанням матеріалів та інструментів провідних фірм Німеччини.

Обладнати майстерню вінничанам суттєво допоміг фонд Ебергарда Шьока - німецького бізнесмена, який займається будівництвом в країнах Європи, а також створив в своїй країні заклад для навчання малярів. За словами керівників ВХПТУ № 5, на роботи з реконструкції майстерні німецький фонд надав близько 1,5 мільйона гривень, Департамент освіти і науки ОДА - 220 тисяч, а сам навчальний заклад - 500 тисяч гривень.

"Була підписана тристороння угода між Департаментами освіти і науки, фондом і ВХПТУ № 5 щодо створення матеріальної бази за професією "реставратор-маляр". В майбутньому представники німецького фонду збираються запрошувати до себе наших випускників, які навчалися на сучасній матеріальній базі. Також німцям вигідно, що ми будемо використовувати їхні будівельні матеріали та інструменти. Велике значення матиме й те, що у наших малярів буде формуватися європейська культура праці, де особлива увага приділяється засобам безпеки робітників. Наприклад, представники німецького фонду надали ВХПТУ № 5 спеціальний пилосос для будівництва марки "Бош" вартістю 16 тисяч гривень, з яким можна працювати навіть без респіратора. З цією технікою можна забирати будівельний пил без шкоди для здоров'я", -прокоментував заступник директора Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації, начальник управління професійної освіти, інноватики і науки Валерій Бачинський.

В найближчих планах керівництва ВХПТУ № 5 - кардинально покращити матеріальну базу для навчання столярній справі. За цим фахом вже набрали першу групу з 32 учнів.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця

Німецькі благодійники створили сучасну базу для навчання вінницьких малярів - фото 1Німецькі благодійники створили сучасну базу для навчання вінницьких малярів - фото 2Німецькі благодійники створили сучасну базу для навчання вінницьких малярів - фото 3Німецькі благодійники створили сучасну базу для навчання вінницьких малярів - фото 4Німецькі благодійники створили сучасну базу для навчання вінницьких малярів - фото 5Німецькі благодійники створили сучасну базу для навчання вінницьких малярів - фото 6Німецькі благодійники створили сучасну базу для навчання вінницьких малярів - фото 7Німецькі благодійники створили сучасну базу для навчання вінницьких малярів - фото 8Німецькі благодійники створили сучасну базу для навчання вінницьких малярів - фото 9Німецькі благодійники створили сучасну базу для навчання вінницьких малярів - фото 10Німецькі благодійники створили сучасну базу для навчання вінницьких малярів - фото 11Німецькі благодійники створили сучасну базу для навчання вінницьких малярів - фото 12