Зі сцени вінницького джаз-фесту лунали заклики "їсти, пити й бути щасливими"

У Вінниці завершився 20-й Міжнародний джазовий фестиваль
Depo.
26 вересня 2016 14:25
ФОТО: depo.ua
Зі сцени вінницького джаз-фесту лунали заклики "їсти, пити й бути щасливими"
Зі сцени вінницького джаз-фесту лунали заклики "їсти, пити й бути щасливими"

Учора, 25 вересня, у Вінниці завершився ювілейний Міжнародний джазовий фестиваль. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

Фестиваль запам’ятається вінницьким любителям джазу неймовірно різноманітною програмою і зірковими учасниками. На сцену виходили музиканти, які грали соло, в дуеті, тріо і квартеті, виступав навіть симфонічний оркестр. Публіку радували і українські, і зарубіжні виконавці, і всіх їх вінничани зустрічали зі щирим захватом. На вечірні концерти був незмінний аншлаг.

Третій вечір Міжнародних днів музики розпочало тріо "Jeff Herr Corporation" з Люксембургу. Ім’я ударника Джеффа Герра значиться у назві гурту, але музиканти кажуть, що насправді в колективі демократія, і Джефф Герр не є офіційним лідером.

Перша композиція тріо називалась "Цукровий танок". Джазмени з Люксембургу з подивом дізналися, що Вінницю називають "цукровою столицею" України, але зраділи, що випадково зробили вінничанам такий сюрприз.

Другий концерт вечора давав американець українського походження Вадим Неселовський. Він назвав свою програму "діалогом з глядачами та інструментом". І глядачі, схоже, сприймали його музику саме так. Про що "розмовляє" музикант?

"Про життя, про любов, про смерть, мабуть, теж – про все. Важко словами описати те, що розповідає музика, якби це було можливо, музика була б непотрібною", - сказав Неселовський.

Із захватом глядачі зустріли Аркадія Шилклопера з Німеччини і його партнера в проекті "BRASSOLOGY" Джо Сесса із США. Шилклопер виходив на сцену з екзотичними інструментами - флюгельгорном, альпійським рогом та валторною. А ще вінничани дізналися, що цього диво-джазмена ще називають "послом дельфінів на планеті Земля", бо дельфіни – ще одна його пристрасть, не менша за музику. Незабутнім було звучання туби у виконанні Джо Сесса.

А завершився третій вечір джазу виступом австрійсько-німецького гурту "HOLLER MY DEAR". 

Німецька співачка закликала вінничан "їсти, пити й бути щасливими" - фото 1

Німецька співачка закликала вінничан "їсти, пити й бути щасливими" - фото 2

Німецька співачка закликала вінничан "їсти, пити й бути щасливими" - фото 3

Німецька співачка закликала вінничан "їсти, пити й бути щасливими" - фото 4

Німецька співачка закликала вінничан "їсти, пити й бути щасливими" - фото 5

Німецька співачка закликала вінничан "їсти, пити й бути щасливими" - фото 6

Німецька співачка закликала вінничан "їсти, пити й бути щасливими" - фото 7

Німецька співачка закликала вінничан "їсти, пити й бути щасливими" - фото 8

Німецька співачка закликала вінничан "їсти, пити й бути щасливими" - фото 9

Німецька співачка закликала вінничан "їсти, пити й бути щасливими" - фото 10

Німецька співачка закликала вінничан "їсти, пити й бути щасливими" - фото 11 Емоційна вокалістка гурту розповіла, що живуть музиканти за неписаним гаслом: "Їж, пий і будь щасливим", про що вона й співала в одній із пісень.

"Ми любимо смачну їжу, але не просто їжу, а високу кулінарію. Ми гурмани і на нашому сайті є рецепти, які ми привезли з різних країн світу", - повідомила Лауна.

На прощання з фестивалем усі глядачі гучно промовили фразу "Фестиваль завершився" і відтепер чекатимуть на нові джазові зустрічі. 

Фото Сергія Бахмутова

 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця