Незабаром вінничани почнуть отримувати субсидію "живими" грішми

Для тих, хто вперше звертається за призначенням субсидії, почав діяти механізм монетизації

Понад 40 тисяч вінничан отримають субсидію готівкою. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

Для тих, хто вперше звертається за призначенням субсидії, почав діяти механізм монетизації. Він передбачає розрахунки за спожиті житлово-комунальні послуги готівкою. Люди, яким призначена субсидія, будуть отримувати кошти на банківські рахунки "Ощадбанку".

6 лютого Кабінет Міністрів України ухвалив постанову №62 якою передбачено, що з березня цього року, громадянам, яким призначено субсидію з початку опалювального сезону, будуть виплачуватися "живі" кошти, яким слід самостійно сплатити за спожиті житлово-комунальні послуги.

"Понад 40 тисяч вінничан отримають "живі" кошти за призначені субсидії. В березні буде перераховано грошові перекази через державний банк "Ощадбанк" тим, хто мав субсидію у лютому. Пенсіонерам розмір субсидії за лютий цього року виплатить Пенсійний фонд одночасно з виплатою пенсії в березні поточного року. Після отримання коштів, громадяни зобов'язані самостійно оплатити вартість спожитих послуг. Зекономлені кошти завдяки ефективному споживанню ресурсів, залишаються у споживачів та використовуватимуться на власні потреби", - пояснила директор департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

У департаменті соціальної політики зазначають, що вінничанам, яким призначено субсидії, не треба додатково звертатися до Прозорих офісів міста. Перерахунок буде здійснено автоматично.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця