ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Незабаром вінничани почнуть отримувати субсидію "живими" грішми

Для тих, хто вперше звертається за призначенням субсидії, почав діяти механізм монетизації

Depo.
8 лютого 2019 14:50
ФОТО: depo.ua

Понад 40 тисяч вінничан отримають субсидію готівкою. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

Для тих, хто вперше звертається за призначенням субсидії, почав діяти механізм монетизації. Він передбачає розрахунки за спожиті житлово-комунальні послуги готівкою. Люди, яким призначена субсидія, будуть отримувати кошти на банківські рахунки "Ощадбанку".

6 лютого Кабінет Міністрів України ухвалив постанову №62 якою передбачено, що з березня цього року, громадянам, яким призначено субсидію з початку опалювального сезону, будуть виплачуватися "живі" кошти, яким слід самостійно сплатити за спожиті житлово-комунальні послуги.

"Понад 40 тисяч вінничан отримають "живі" кошти за призначені субсидії. В березні буде перераховано грошові перекази через державний банк "Ощадбанк" тим, хто мав субсидію у лютому. Пенсіонерам розмір субсидії за лютий цього року виплатить Пенсійний фонд одночасно з виплатою пенсії в березні поточного року. Після отримання коштів, громадяни зобов'язані самостійно оплатити вартість спожитих послуг. Зекономлені кошти завдяки ефективному споживанню ресурсів, залишаються у споживачів та використовуватимуться на власні потреби", - пояснила директор департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

У департаменті соціальної політики зазначають, що вінничанам, яким призначено субсидії, не треба додатково звертатися до Прозорих офісів міста. Перерахунок буде здійснено автоматично.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook