ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Невизнаний в Україні стрітворкаут у Вінниці вражає масовістю

Відкритий чемпіонат міста зібрав півсотні спортсменів, серед яких були призери всеукраїнських змагань
Depo.
21 вересня 2015 09:29
ФОТО: depo.ua
Невизнаний в Україні стрітворкаут у Вінниці вражає масовістю
Невизнаний в Україні стрітворкаут у Вінниці вражає масовістю

У Вінниці, на майданчику Центрального парку культури і відпочинку відбувся відкритий міський чемпіонат зі стрітворкауту, повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

В змаганні взяли участь близько півсотні спортсменів з Вінниці, Гнівані, Калинівки, Хмельницького, Житомира та інших міст. Серед них були навіть призери чемпіонату України, який нещодавно відбувся в Києві. Наприклад, 19-річний Віталій Зелінський з Гнівані, який є віце-чемпіоном країни в номінації "стрітліфтінг" (у ваговій категорії до 65 кг). Це одноразове віджимання і підтягування на турніку чи брусах з максимальною вагою.

"Стрітворкаут - це найдоступніший оздоровчий вид. Для нього не потрібні спеціальні снаряди чи інвентар. Займатися цим спортом можна на загальнодоступному майданчику просто неба. Я обрав стрітворкаут для того, щоб стати сильнішим і витривалішим. Вже маю певні успіхи. Мрію стати чемпіоном України, а потім успішно виступати на всеукраїнських змаганнях", - розповів Віталій Зелінський.

Переможці і призери визначалися в двох категоріях: триборстві (підтягуванні і віджиманні на брусах та утриманні "кутка" на турніку) і фрістайлі (виконання довільних вправ, тобто демонстрація спортсменом майстер-класу). Журі оцінювало якість виконання вправ, елементи шоу, рівень подачі і майстерність. Головним суддею був голова Вінницького осередку Всеукраїнського федерації стрітворкауту Віталій Ворохоб, активний спортсмен та суддя багатьох престижних змагань за межами нашого міста.

"На чемпіонаті України я судив змагання з фрістайлу. А також взяв участь у номінації "стрітліфтінг", де став бронзовим призером. Окрім мене, до десятки найкращих у Києві увійшов вінничанин Максим Нікітін", - сказав Віталій Ворохоб.

За словами заступника голови спорткомітету Вінницької міської ради Романа Семчука, у Вінниці останнім часом стрітворкаут набув неабиякої популярності.

"Віталій Ворохоб за своїми однодумцями активно займаються підготовкою стрітворкаутерів-початківців, проводять місцеві турнірі та організовують поїздки на всеукраїнські змагання, де наші спортсмени демонструють високі результати, - прокоментував Роман Семчук.

Спорткомітет допомагає ентузіастам у проведенні місцевих чемпіонатів і відряджає провідних спортсменів на турніри високого рівня. Щоправда, офіційних тренерів зі стрітворкауту у Вінниці поки що немає. Адже він в Україні ще не визнаний, як вид спорту. Можливо, це станеться наприкінці цього року або на початку наступного. Питання визнання стрітворкауту нині розглядає Міністерство молоді та спорту України.

Невизнаний в Україні стрітворкаут у Вінниці вражає масовістю  - фото 1

Невизнаний в Україні стрітворкаут у Вінниці вражає масовістю  - фото 2Невизнаний в Україні стрітворкаут у Вінниці вражає масовістю  - фото 3

Невизнаний в Україні стрітворкаут у Вінниці вражає масовістю  - фото 4Невизнаний в Україні стрітворкаут у Вінниці вражає масовістю  - фото 6Невизнаний в Україні стрітворкаут у Вінниці вражає масовістю  - фото 7

Невизнаний в Україні стрітворкаут у Вінниці вражає масовістю  - фото 8Невизнаний в Україні стрітворкаут у Вінниці вражає масовістю  - фото 9

Невизнаний в Україні стрітворкаут у Вінниці вражає масовістю  - фото 10

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця