Негода залишила без електрики 63 населені пункти Вінниччини

До кінця світлового дня 14 листопада заплановано відновлення електропостачання усіх населених пунктів
Depo.
14 листопада 2016 13:58
ФОТО: depo.ua

Через негоду у мережах ПАТ "Вінницяобленерго" сталася низка аварій, які знеструмили окремі населені пункти. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу "Вінницяобленерго".

Як повідомив головний диспетчер “Вінницяобленерго” Василь Поліщук, найбільше постраждали від стихії Хмільницький, Калинівський, Козятинський і Вінницький райони.

"13 листопада, аварійно було вимкнено 75 електричних ліній 6-10 кВ та 4 лінії 110 кВ. Енергетики з усіх підрозділів нашого Товариства оперативно відреагували на такий виклик природи. Негайно було організовано аварійно-відновлювальні роботи з усунення пошкоджень в розподільчих мережах. Станом на 6 годину 14 листопада ще залишалося знеструмленими 58 населених пунктів. На ділянках, де є пошкодження, працюють 43 аварійно-відновлювальних  бригади. До кінця світлового дня 14 листопада заплановано відновлення електропостачання усіх населених пунктів", - повідомляє Поліщук.

За даними, ДСНС України у Вінницькій області, 13–14 листопада на Вінниччині сталося знеструмлення 63 населених пунктів у восьми районах.

Читайте також: Як заметіль валила дерева на Вінниччині

Більше новин Вінниці та області читайте на