Суд у справі екс-заступника прокурора Вінниччини перенесли

Разом із прокурором на лаві підсудних - іще два фігуранти справи

У справі за підозрою заступника прокурора Вінницької області Олександра Попеско у зловживанні впливом у Вінницькому міському суді нині мало відбутися підготовче судове засідання, але слухання перенесли. Про це повідомляє кореспондентка Depo.Вінниця із залу судових засідань.

Справу має розглядати колегія суддів. Головуюча - Лариса Ковальчук. Також у "трійку" входять Василь Антонюк та Олексій Шидловський. Але оскільки Василь Антонюк наразі перебуває у відпустці, справу довелося переносити трохи більше, ніж на місяць.

Додамо, що судовий розгляд обмежиться одним слуханням: екс-заступник прокурора уклав угоду із органом досудового розслідування про визнання винуватості. Відтак, суд своїм рішенням має лише затвердити або не затвердити цей документ.

Відзначимо, що Олександр Попеско вже не працює в органах прокуратури: після відкритого кримінального провадження та його гучного затримання у квітні 2018 року він написав заяву про звільнення із займаної посади за власним бажанням.

Нагадаємо, що на час досудового розслідування Солом'янський районний суд Києва застосував до підозрюваних міру запобіжного заходу у виді домашнього арешту. До прокурора - цілодовий, до пособників - нічний.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Мітки: #суд