Навідник танка з Вінниччини виборюватиме звання кращого танкіста світу в Німеччині

Для участі у навчаннях відібрали чотири екіпажі кращих бійців на танках Т-84

Воїни-десантники 79-ї бригади "крилатої піхоти" та бійці-танкісти 14-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України беруть участь у багатонаціональних навчаннях "Combined Resolve", які днями стратували у Німеччині. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "33-й канал".

У складі української команди до Німеччини поїхав і 23-річний Вадим Ломажук з села Нестерварки Тульчинського району. Раніше він проходив строкову службу, тож не вагаючись вирішив служити за контрактом у рідній бригаді.

"Вадим вже має безцінний досвід, - розповіли у прес-службі 14-ї бригади. - Хлопці посилено проходили курси англійської. Нині розпочалась підготовка до навчань. Наші користуються великою повагою колег з країн ЄС та НАТО… Бо лише в українців є реальний бойовий досвід! Колеги дуже цікавляться технікою і, перш за все, досвідом".

У рідній Нестерварці за Вадима вболівають батьки, 14-річна сестра – студентка та менший братик, якому чотири роки. Батько Вадима Анатолій Михайлович каже, що син досяг усього сам, завдяки своїм талантам та наполегливості.

"Син вчився у Немирові, освоїв комп'ютер. До армії працював у Тульчині на автозаправці. А вже перед самою демобілізацією він за власним бажанням підписав контракт. Служба йому подобалась. І контрактна подобається. Перед Німеччиною вони були на полігонах у Харкові, Львові! Як бачите, син добився всього сам – завдяки власним талантам та здібностям! Це приклад молоді, що не все у наш час вирішують лише гроші", - каже Анатолій Ломажук.

Вже після навчань Вадим Ломажук із побратимами боротимуться за звання кращого танкового підрозділу у змаганнях "Strong Europe Tank Challenge – 2018". Разом із українцями змагатимуться танкісти із Австрії, Польщі, Франції, Німеччини, Румунії, Швеції, США та Великої Британії.

Додамо, що українські танкісти з 14-ї бригади вже вдруге беруть участь у світових навчаннях та змаганнях різного роду.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця