Нащадок екс-заступника прокурора Вінниччини "засвітився" на підробці результатів ЗНО

У Нацагентстві щодо забезпечення якості освіти припускають, що один з фальсифікаторів результатів ЗНО Іван Сичук - син колишнього заступника керівника прокуратури області
Depo.
17 серпня 2016 09:39
ФОТО: depo.ua
Нащадок екс-заступника прокурора Вінниччини "засвітився" на підробці результатів ЗНО
Нащадок екс-заступника прокурора Вінниччини "засвітився" на підробці результатів ЗНО

Серед можливо причетних до фальсифікації даних ЗНО опинився син колишнього прокурора Вінницької області Володимира Сичука - Іван Сичук.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив голова Студентського антикорупційного агентства, член Нацагентства щодо забезпечення якості освіти, Микита Андрєєв, передає Depo.Вінниця.

19-річний Ваня Сичук пішов по стопам батька - вступив у Національний університет "Одеська юридична академія". Щоправда, за інформацією Генпрокуратури саме в роки, коли Іван закінчив школу і став абітурієнтом, керівництво центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) створило злочинну організацію, яка завищувала результати ЗНО шляхом внутрішнього втручання в комп’ютерні системи.

"У 2014-2015 роках слідством встановлено завищення результатів ЗНО понад 200 осіб, а всього з 2008 року – близько 2000", - інформує Генпрокуратура.

Відтак Іван Сичук потрапив до переліку осіб, які скористались "послугами" керівництва УЦОЯО, щоб підвищити свої бали і вступити до бажаного вишу.

Нащадок екс-заступника прокурора Вінниччини "засвітився" на підробці результатів ЗНО - фото 1

Додамо, що екс-заступник прокурора Вінницької області Вололимир Сичук у відставку пішов у 2013 році. За інформацією місцевих ЗМІ, він подав рапорт у зв'язку з виходом на пенсію.

Пропрацював Володимир Сичук на керівній посаді в прокуратурі області близько восьми років. В органах прокуратури працював з 1986-го року. Обіймав посади прокурора Тиврівського, Вінницького районів, очолював прокуратуру міста Вінниці. 

На посаді заступника прокурора області Сичук керував управлінням нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство.

Нащадок екс-заступника прокурора Вінниччини "засвітився" на підробці результатів ЗНО - фото 2

Нагадаємо, що у червні 2016 року, син покійного прокурора Вінницької області очолив прокуратуру Одещини