Народознавці показали, як одягалися вінницькі наречені сто років тому

Костюм нареченої відтворила майстерня "Треті півні"
Depo.
4 жовтня 2016 14:27
ФОТО: depo.ua
Народознавці показали, як одягалися вінницькі наречені сто років тому
Народознавці показали, як одягалися вінницькі наречені сто років тому

Майстерня "Треті півні" відтворила весільне вбрання, яке носили вінницькі наречені сто років тому. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Фейсбук-сторінку майстерні. 

"Марічка в крихкому, казково розкішному уборі нареченоі з Вінниччини. Воскові віночки на старих фотографіях завжди здавались мені якимись нереальними і казковими. І коли вперше побачила іх і взяла до рук, це відчуття не зникло, а тільки підсилилось. Витончена робота, тендітні, немов застиглі бруньки і квіти з напівпрозорими пелюстками... Цю красу знайшли в крамниці "Давній народний одяг". Для зйомки ми відібрали всі автентичні речі з Вінницькоі області", - йдеться в повідомленні на сторінці. 

Майстерня "Треті півні" вивчає особливості автеничного вбрання українців на різних територіях. Останнім часом народознавці з цієї спільноти особливу увагу приділяють весільним костюмам. 

Народознавці показали, як одягалися вінницькі наречені сто років тому - фото 1Народознавці показали, як одягалися вінницькі наречені сто років тому - фото 2Народознавці показали, як одягалися вінницькі наречені сто років тому - фото 3

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця