UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Нардепи від Вінниччини проігнорували засідання регіональної платформи Асоціації міст України

Члени АМУ вирішили зустрітися з депутатами-мажоритарниками в Києві

Нардепи від Вінниччини проігнорували зас…

Сьогодні, 20 листопада, у Вінницькій міській раді відбулося чергове засідання регіональної платформи Асоціації міст України (АМУ) з політичного діалогу. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Вінницької міської ради.

Члени асоціації обговорили найбільш гострі питання, які стосуються розвитку місцевого самоврядування та продовження децентралізації. На засідання були запрошені народні депутати-мажоритарники  від Вінниччини, але жоден з них не приїхав.

Спілкування членів регіонального відділення АМУ з народними депутатами України було започатковано у 2016 році. За три роки регіональним відділенням було проведено шість засідань регіональної платформи. Завдяки такій співпраці пропозиції АМУ були враховані при внесенні змін до  законодавства, що дало можливість успішно проводити децентралізаційну реформу.

Правління АМУ за останній місяць провело дві зустрічі з Прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком, на яких обговорювався широкий спектр проблем місцевого самоврядування. На цих зустрічах був присутній ладижинський міський голова, член правління АМУ Валерій Коломєйцев.  Своїми враженнями він поділився під регіонального засідання. 

"Ми шукаємо зараз порозуміння між органами місцевого самоврядування і центральною владою. Я впевнений в тому, що рано чи пізно і урядовці, і народні депутати зрозуміють, що ті проблеми, які є, – це наші спільні проблеми. Адже кожен із них – член якоїсь громади. Потрібно цінувати те, що ми є членами АМУ, бо якби не було АМУ, ми б дуже багато втратили", - зазначив Коломєйцев.  

Члени АМУ вирішили зустрітися із депутатами від Вінниччини у Києві і попросити їх винести на розгляд Верховної Ради України питання щодо можливості приєднання територіальних громад з різних районів до наявних ОТГ, тобто внести зміни до ЗУ "Про добровільне об’єднання територіальних громад" і підтримувати усі законопроекти, спрямовані на подальший розвиток місцевого самоврядування в Україні.

Нагадаємо, сьогодні вінницькі школярі спробували покерувати містом. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"