ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Тарута: Савченко у Раду йти рано, відрив з реальністю дуже великий

Народний депутат Сергій Тарута вважає, що його колезі по парламенту Надії Савченко ще зарано приступати до законотворчої діяльності
Depo.
27 травня 2016 12:20
ФОТО: depo.ua
Тарута: Савченко у Раду йти рано, відрив з реальністю дуже великий
Тарута: Савченко у Раду йти рано, відрив з реальністю дуже великий

Як повідомляє кореспондент Depo.Вінниця, про він заявив під час прес-конференції в рамках Вінницького Регіонального Форуму Бізнесу.

На думку Тарути, протягом дворічного ув'язнення та тривалої роботи в спецслужбах, психіка Савченко піддавалася впливу.

"Савченко в парламент йти дійсно рано. Бо вона була в складних умовах тривалий час, а це не проходить без сліду. Хто знає як працюють спец-служби, той розумє що величезний вплив на психологію. Надію було задіяно, і тут не повино буьти ніяких ілюзій. Важливо, щоб вона зараз правильно вписалася в звичайне життя і зіграла на максимальну користь українському народу. Бо ми бачимо, що відрив з реальністю дуже великий", - вважає Тарута.

Натомість політик пропонує делегувати Савченко в ПАРЄ. Він переконанй, що наразі вона буде максимально-ефективною саме там. 

"В мене була пропозиція - вона входить в ПАРЄ, давайте ми її відправимо туди, щоб вона була певним символом, який допомагав доносити і правду про події, які відбуваються у нас на Сході. Ну і головне, щоб своєю присутністю вона нагадувала, що Україна - це сьогодні дуже важлива країна для європейської і світової безпеки. На жаль, там вже від нас втомилися, будемо правду говорити", - зауважив Тарута.

Нагадаємо, народний депутат Сергій Тарута у Вінниці вперше. Він приїхав на Вінницький Регіональний Форум Бізнесу, де разом із представниками бізнесу, влади і громадськості напрацьовуватиме рекомендації до Плану невідкладних заходів з подолання кризової ситуації в економіці країни.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця