На Вінничині кажуть, що 25 смертей від грипу їм "приписали"

Вінницькі чиновники розшукують депутатку, аби з'ясувати звідки у неї дані про 25 жертв грипу
Depo.
12 січня 2016 18:02
ФОТО: depo.ua
На Вінничині кажуть, що 25 смертей від грипу їм "приписали"
На Вінничині кажуть, що 25 смертей від грипу їм "приписали"

В Департаменті охорони здоров'я Вінницької ОДА заперечують інформацію нардепа від "Самопомічі" Ірини Сисоєнко, яка заявила, що на Вінниччині від грипу померло 25 осіб, повідомляє Depo.Вінниця.

На своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук" нардеп Сисоєнко зазначила, що в Україні збільшується кількість жертв грипу H1N1. За її словами, найбільша кількість смертельних випадків у Вінниці, Одесі, Харкові, Києві та Київській області. В Одесі померло - 28 осіб, а у Вінниці - 25. У своїх даних Сисоєнко посилається на Міністерство охорони здоров'я. Мовляв, саме там сьогодні вранці вона почула такі цифри.  

"Я буду слідкувати за роботою медустанов в Україні. Особливо мене непокоїть 25 летальних випадків у Вінниці, 5 з яких - внаслідок грипу В, що є набагато легшою формою в порівняні з H1N1", - написала нардеп. 

В Департаменті охорони здоров'я ОДА цю інформацію спростували. Заступник начальника Департаменту Дмитро Білоус запевнив, що цифра, яку назвала депутатка не відповідає дійсності. За його словами, на Вінниччині від грипу померло семеро людей. 

"Ми не знаємо звідки взялась ця цифра. Самі зараз шукаємо пані Сисоєнко, щоб запитати, де вона взяла такі дані. Від грипу А у нас померла одна людина і від грипу В - також одна. Інші - від грипу H1N1", - сказав Білоус. 

За словами чиновника, на сьогодні в області 312 важких хворих на грип. З них дев'ять вагітних і 64 дитини. Ситуацію медики контролюють. Ліками медичні заклади також забезпечені. 

Нагадаємо, сьогодні вранці статистика захворювань на Вінничичні була наступною: 323 важкохворих, 70 з яких - діти та 13 вагітних.