"Над моїм звільненням підступно працювали Коровій і Гижко", - Щербаківська

Перша заступниця голови Вінницької обласної ради прокоментувала проект рішення про дострокове припинення її повноважень, яке винесено на сьогоднішню сесію облради

Depo.
19 травня 2017 12:34
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Вінниця, після короткої переви, ініційованої головою фракції "Батьківщина", в обласній раді розпочалось таємне голосування останнього питання порядку денного - "Про першого заступника голови Вінницької обласної ради", в результаті ухвалення якого, з керівної посади буде звільнено "тимошенківку" Людмилу Щербаківську.

Перед початком таємного голосування Щербаківська заявила, що переговорами щодо її звільнення займались безпосередньо голова Вінницької ОДА Валерій Коровій та його перший заступник Андрій Гижко.

Також Щербаківська повідомила, що у її кабінеті, за дорученням голови облдержадміністрації, були встановлені відеокамери.

Нагадаємо, сьогодні, 19 травня, у порядок денний позачергової сесії Вінницької облради було внесено проект рішення про достроркове припинення повноважень заступниці голови Людмили Щербаківської. Відповідне звернення ініціював депутат від "Опозиційного блоку" Юрій Яремчук, а своїми підписами його підтримав ще 41 депутат обласної ради.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця