ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На землях ставки Гітлера "Вервольф" під Вінницею з'явиться пансіонат для дітей

Урядом видано розпорядження про віднесення нерухомого майна пансіонату "Ластівка" до сфери управління Вінницької обласної державної адміністрації

Depo.
16 травня 2018 16:15
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу прокуратури Вінницької області.

Повідомляється, що на базі пансіонату буде створено дитячий оздоровчий табір для лікування та відпочинку дітей з малозабезпечених сімей та учасників антитерористичної операції.

Будівлі пансіонату "Ластівка" площею понад 9 тис м2 вартістю 2,4 млн грн розташовані у лісопарковій зоні селища Стрижавка поблизу історико-меморіального комплексу пам'яті жертв фашизму (ставка "Вервольф"). У ньому свого часу відпочивали та проходили лікування одночасно понад 900 осіб, у тому числі діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Додамо, що прокуратурою в суді доведено, що у 2001 році виконавчим комітетом Стрижавської селищної ради протиправно оформлено право приватної власності на нерухоме майно зазначеного пансіонату за профспілковою організацією, оскільки воно перебувало у державній власності та передавалось Українській республіканській раді по туризму та екскурсіях Федерації профспілок України виключно у відання. Після незаконного рішення у 2004 році, на підставі договору купівлі-продажу, пансіонат перейшов у власність приватної юридичної особи.
Рішенням господарського суду, яке набрало законної сили, визнано недійсними рішення виконавчого комітету Стрижавської селищної ради та договір купівлі-продажу, а також визнано за державою право власності на будівлі пансіонату.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook