На Замостянській уже світяться нові ліхтарі (ФОТО)

Реконструкція першої черги вулиці завершується 

Реконструкція першої черги вулиці Замостянської у Вінниці завершується. На реконструйованій частині вулиці встановили LED-світильники. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на ФБ-сторінку вінницького міського голови Сергія Моргунова.

"Реконструкція вулиці Замостянської по першій черзі – від перехрестя з проспектом Коцюбинського до вулиці Стеценка – на фінішній прямій. Цей проект продемонстрував, наскільки важлива співпраця і долучення експертного середовища до таких процесів. І, вважаю, гарний знак, що і самі вінничани активно цікавились ходом робіт – значить, їм не байдуже. Чекати результату залишилось недовго", – пише мер.

"Сьогодні вулиця вже з новим освітленням – на першій черзі понад 70 LED-світильників. Останні штрихи пов'язані з висадкою дерев, - а всього їх на цій ділянці понад 200, - асфальтуванням тротуарів та облаштуванням алеї плиткою. Уже з наступного тижня планується встановлення вуличних меблів, а також трьох зупинкових комплексів", – йдеться далі у повідомленні.

"Вся команда, яка працювала над реалізацією цього проекту, намагалася знайти збалансовані рішення, щоб створити комфортний простір, у першу чергу, для людей. Тому була збільшена площа тротуарів та зелених насаджень, облаштовані велосмуги, паркомісця. У рамках реконструкції були застосовані і нові для міста підходи – наприклад, підвищені платформи для зупинок громадського транспорту", – додає Моргунов.

Нагадаємо, реконструкція вулиці розпочалася у квітні цього року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця