На залізничному вокзалі показують проекти реконструкції "Вінницької милі" (ФОТО)

"Вінницька миля" – це проспект Коцюбинського від залізничного вокзалу до центрального автовокзалу

Сьогодні, 6 липня, у головному вестибюлі залізничного вокзалу відкрилася виставка проектів Студій ідей "Вінниця/Реконструкція проспекту Коцюбинського - комплексне бачення". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

"Вінницька миля" – це проспект Коцюбинського від залізничного вокзалу до центрального автовокзалу. Довжина його понад 1600 метрів. Залізничний вокзал – це початок "Вінницької милі".

"Ми запросили чотири команди урбаністів із різних міст, і з лютого по квітень вони вивчали Замостя. Сформовано чотири концепції розвитку проспекту Коцюбинського. Ми хочемо, щоб вінничани побачили їх і долучилися до дискусії. Тут ми використовуємо європейський досвід - так в Європі проектуються майбутнє великих вулиць. Той проект, який вінницька команда реалізувала на проспекті Космонавтів, довів, що ми можемо створювати якісні громадські простори, які слугуватимуть на користь вінничан і для їхнього задоволення", - зазначив під час відкриття виставки заступник вінницького міського голови Владислав Скальський.

Процес оновлення проспекту Коцюбинського є одним з компонентів міського розвитку в рамках проекту "Інтегрований розвиток міст в Україні". Виконавцем проекту є німецька урядова компанія "Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH". Фінансують його Уряди Німеччини та Швейцарії.

Зі сценаріями можливого розвитку проспекту Коцюбинського, які запропонували команди урбаністів з Івано-Франківська, Львова, Вінниці та Києва можуть ознайомитися всі, хто зайде до вестибюлю вінницького залізничного вокзалу. Виставка триватиме тиждень, до четверга, 12 липня.

У рамках кампанії з інформування жителів про проект реконструкції проспекту Коцюбинського передбачено ряд публічних заходів впродовж року. Серед яких – виставки, опитування, дискусії з експертами, випуск тематичної газети та презентація фінальних намірів реконструкції.

Нагадаємо, протягом кількох місяців урбаністи вирішували, що робити із Замостям.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Мітки: #виставка