На вулиці Академіка Янгеля розпочали реконструкцію тепломережі
Завершити роботи планують не пізніше 3 червня
- Вінниця
-
5 травня 2020 15:07

У Вінниці триває реконструкція тепломережі на вул. Академіка Янгеля поруч з будинком № 68. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу "Вінницяміськтеплоенерго".
У рамках реконструкції буде замінено ділянку мережі довжиною 133 метри у двотрубному прокладанні з використанням труб з попередньо ізольованим пінополіуретаном з низькою теплопровідністю.
"Завдяки використанню саме таких труб мінімізуються тепловтрати при транспортуванні теплової енергії. Виконання робіт на даній ділянці дозволить виключити зі схеми теплопостачання міста 133 метри аварійних теплових мереж, на яких щороку здійснювалися аварійні ремонтні роботи. Відтак КП ВМР "Вінницяміськтеплоенерго" зможе надавати послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання на будинки поруч з ділянкою безперебійно", – стверджують у теплоенерго.
Завершити роботи планують не пізніше 3 червня.
Нагадаємо, завершення реконструкції спорткомплексу на вулиці Академіка Янгеля через економічну кризу доведеться відкласти на потім.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця
Всі новини на одному каналі в Google News
- 20:16Як відкрити точку з продажу шаурми в Україні і не прогоріти Актуально
- 22:00 У Вінниці відбувся фестиваль польової кухні імені Тараса Сича (ФОТОРЕПОРТАЖ) ФОТО
- 15:33Продавав довідки про інвалідність за $4 000: Вінничанину повідомили про підозру ФОТО
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 10:35Як зробити вихідний дзвінок ефективним: поради для бізнесу Актуально
- 21:39Летальне зіткнення: На Вінниччині в ДТП горіли дві вантажівки та бус ФОТО
- 09:20"УЗ" призначає нові поїзди з Одеси (ГРАФІК)
- 11:26На Вінниччині підліток отримав сильне ураження струмом на даху вантажного вагона ФОТО
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 20:10 Українцям дозволили множинне громадянство, але є "вето"
- 10:36Планували форсувати Дністер: На Вінниччині прикордонники затримали двох чоловіків, що мали намір втекти вплав до Молдови
- 11:40Міноборони анонсувало штрафи за порушення військового обліку в "Резерв+"
- 10:03"УЗ" призначила нові поїзди на літо (СПИСОК)
- 23:25 Українці проти територіальних поступок рф, - опитування
- 21:40Заява глави Пентагону: США зменшать військову підтримку України
- 16:09Настільні ігри для всіх: чим зайнятися вдома без гаджетів Актуально
- 21:40По 15 років проведуть за гратами блогер Анатолій Шарій та ексочільник поліції Вінниччини Антон Шевцов за держзраду
- 20:33Працювали на 9 областей: Викрили наркоторгівців, які щомісячно заробляло близько 5 млн грн ФОТО Відео
- 23:25Літній сезон: Медики назвали українські пляжі на яких не можна купатися