ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На вулиці Петра Запорожця будуватимуть новий копмлекс муніципального житла

Реєстрація кандидатів на участь у програмі розпочинається 21 серпня

Depo.
11 серпня 2017 16:48
ФОТО: depo.ua

У Вінниці розпочато черговий прийом заяв на участь у програмі "Муніципальне житло м. Вінниці". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланянм на прес-службу Вінницької міської ради.

Йдеться про другу чергу житлового комплексу на вул. П. Запорожця, 4. Реєстрація кандидатів на участь у програмі розпочинається 21 серпня 2017 року за адресою Центр адміністративних послуг "Прозорий офіс" (вул. Соборна, 59), робоче місце 37.

Відповідно до умов Програми "Муніципальне житло м. Вінниця", реєстрація триватиме протягом 15 робочих днів.

Першочергове право на участь у Програмі мають громадяни України, що проживають (зареєстровані) у Вінниці: працівники бюджетної сфери та працівники комунальних підприємств міста – в яких один з подружжя/одинак є працівником бюджетної/комунальної сфери не менше п'яти років або фахівцем, або на підставі рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради; молоді сім'ї ; ветерани праці; інваліди; багатодітні сім'ї; внутрішньо переміщені особи з тимчасово окупованих територій та зони проведення антитерористичної операції, які мають намір оселитися у Вінниці; учасники бойових дій, які проходили військову службу в зоні антитерористичної операції, або члени їх сімей, які зареєстровані на території міста Вінниці та Вінницької області.

Інформація про новий об'єкт Програми вже розміщена на офіційному сайті міської ради .​

За довідками та консультаціями щодо участі у Програмі необхідно звертатись до департаменту економіки і інвестицій міської ради. Контактні телефони: (0432) 59-51-43, 59-50-40

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця