На виїзді з Вінниці діє блок-пост: поліція перевіряє автомобілі

Перевірка відбувається з профілактичною метою
Depo.
10 листопада 2016 13:12
ФОТО: depo.ua
На виїзді з Вінниці діє блок-пост: поліція перевіряє автомобілі
На виїзді з Вінниці діє блок-пост: поліція перевіряє автомобілі

Сьогодні, 10 листопада, на Хмельницькому шосе при виїзді з Вінниці біля магазину "Метро" утворився затор через несподіваний блокпост правоохоронців. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Фейсбук-сторінку прес-секретаря ГУ НП у вінницькій області Анни Олійник.

Працівники ДПС та поліцейські перевіряли автомобілі. Як виявилося, нічого страшного у місті не сталося – це загальнодержавне комплексне оперативно-профілактичне відпрацювання.

"З профілактичною метою у Вінниці працюють пересувні блок-пости з числа працівників дорожньо-патрульної служби та спецпідрозділу поліції. Мета - перевірка автотранспорту з метою розшуку викрадених автівок, осіб, які перебувають у розшуку, перевірка на предмет перевезення наркотичних засобів, зброї тощо. Такі заходи проводяться в рамках загальнодержавного оперативно-профілактичного відпрацювання на виконання доручення Прем'єр-міністра України та наказу Голови Національної поліції України з метою покращення криміногенної ситуації, забезпечення безпеки в регіоні, профілактики та розкриття правопорушень", – пише Олійник. 

Читайте також: Патрульна поліція перевіряє стан вінницьких доріг

Більше новин Вінниці та області читайте на