У Вінниці столичні СБУшники влаштували "маски-шоу"

Працівників компанії цілий день тримали як заручників і навіть в туалет водили "під конвоєм"
Depo.
15 грудня 2016 09:20
ФОТО: depo.ua
У Вінниці столичні СБУшники влаштували "маски-шоу"
У Вінниці столичні СБУшники влаштували "маски-шоу"

Учора, 14 грудня, близько 11:00 в один з офісів на Тяжилові у Вінниці увірвалися працівники СБУ і влаштували "маски-шоу". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "20 хвилин".

Працівники спецслужби приїхали з Києва проводити слідчі дії. Одразу забрали у працівників компанії мобільні телефони і сказали "подякувати, що обличчям у підлогу не поклали". Через це люди, які опинилися в заручниках, цілий день не виходили з приміщення і сиділи без їжі та води. Навіть у туалет жінок водили "під конвоєм". До бізнесмена не впустили адвоката і лікарів, хоч чоловік скаржився на погане самопочуття.

На місце події приїжджав начальник вінницького відділу поліції Анатолій Присяжнюк. близько 20:00 з території фірми виїхало чотири машини, одна з яких мала донецькі номери. Бізнесмена забрали до Києва.

На вінницькій околиці столичні СБУшники влаштували "маски-шоу" в  одній із фірм - фото 1На вінницькій околиці столичні СБУшники влаштували "маски-шоу" в  одній із фірм - фото 2На вінницькій околиці столичні СБУшники влаштували "маски-шоу" в  одній із фірм - фото 3На вінницькій околиці столичні СБУшники влаштували "маски-шоу" в  одній із фірм - фото 4

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах