На вінницьких виборчих дільницях бракувало скриньок

Зафіксовано й випадки неналежного закриття кабінок
Depo.
12 грудня 2016 09:20
ФОТО: depo.ua
На вінницьких виборчих дільницях бракувало скриньок
На вінницьких виборчих дільницях бракувало скриньок

Під час голосування на перших виборах в ОТГ на Вінниччині, які відбулися вчора, 11 грудня, спостерігачі зафіксували недостатню кількість скриньок та неналежним чином облаштовані кабінки. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Громадянську мережу ОПОРА.

"У Вінницькій області спостерігачі Громадянської мережі ОПОРИ зафіксували певні невідповідності в оформленні дільниць згідно з вимогами виборчого законодавства, а саме, недостатню кількість скриньок та неналежним чином облаштовані кабінки", - йдеться у повідомленні.

На ДВК №050832 у с. Нижча Кропивна (Райгородська сільська громада) комісія отримала лише одну велику скриньку для голосування замість мінімально необхідних двох і одну маленьку скриньку. В акті написано, що отримали загалом 2 скриньки. На ДВК №050835 у с. Салинці (Райгородська сільська громада) теж виявилася лише одна велика скринька.

На ДВК №050085 у смт Джулинка (Джулинська сільська громада) кабінки для голосування були оформлені досить відкрито, що могло перешкодити збереженню таємниці голосування. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця