Вінницький ювелірний завод підозрюють в розтратах державних мільйонів

Про результати проведення аудиту поінформовано Управління захисту економіки у Вінницькій області департаменту захисту економіки Національної поліції України

Вінницькі аудитори провели державний фінансовий аудит діяльності державного підприємства "Вінницький завод "Кристал". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області.

За період з 1 січня 2015 по 31 травня 2018 року підприємство зазнало фінансових втрат на суму понад 3,8 млн грн у зв'язку із виконанням робіт з обробки (огранування) та розпилення давальницької алмазної сировини за ціною нижчою, ніж виробнича собівартість.

Підприємство втратило понад 1 млн грн через те, що не використало у господарській діяльності придбані раніше запаси і не ввело в експлуатацію окремі збудовані та придбані основні засоби.

Окрім цього, підприємство здійснило додаткові (непродуктивні) витрати на суму майже 160 тис. грн через нарахування амортизації на основні засоби, які також не використовувалися у господарській діяльності.

Нераціонально були використані 360 тис. грн державних коштів на оренду легкового автомобіля – при наявності на балансі підприємства транспортних засобів, які використовувалися у господарській діяльності лише в окремих періодах. Ще понад 298 тис. грн. було використано на придбання автомобіля FIAT DOBLO за угодою фінансового лізингу.

Про результати проведення аудиту поінформовано Управління захисту економіки у Вінницькій області департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця