UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Вінниччину завезли далекосхідних плямистих оленів

Олені цілком адаптувалися до умов проживання у Бершадському держлісгоспі

На Вінниччину завезли далекосхідних плям…

У Бершадський держлісгосп, що на Вінниччині, завезли плямистих оленів. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства.

У ліси Бершадщини привезли пару дорослих плямистих оленів – самку та самця віком 3 роки. Тепер у вольєрі для напіввільного утримання диких тварин Бершадського лісництва уже дві пари плямистих красенів. Найближчим часом прибудуть ще дві самки.

"Олень плямистий не є корінним мешканцем лісів нашої місцевості. Це є інтродукований вид, завезений в Україну з Далекого Сходу. Для цих тварин наші дубові ліси з їх рослинністю є сприятливим середовищем. Їжі для оленів тут вдосталь, водою ми їх забезпечуємо. Також розставляємо солонці, підсипаємо зернового корму", – розповідає мисливствознавець держлісгоспу Голинський.

Площа вольєру у Бершадському лісництві нині становить 20 га, планується розширення до 220 га. Першопоселенці – пара плямистих оленів, на рік молодші – прибули сюди місяць тому. Вони вже цілком адаптувалися, тримаються далі від дороги, ближче до водопою, що їм встановили лісівники. Працівники базового лісорозсадника, які часом помічають плямистих, відзначають, що олені вже навіть не полохаються від трактора, що працює тут.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook