На Вінниччині жінка покалічила руку в промисловій м'ясорубці

Жінка працювала без проходження навчання та перевірки знань з питань охорони праці

Управління Держпраці у Вінницькій області завершило розслідування травми на виробництві: під час виробничого процесу рука працівниці потрапила в м'ясорубку. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Управління Держпраці у Вінницькій області.

Нещасний випадок стався 13 липня. У відділенні з виготовлення фаршу цеху напівфабрикатів ФОП Мельник Н.Є. (м. Калинівка) підсобна робітниця 1966 р.н. помітила, що декілька шматків м'яса не потрапляють до шнека м'ясорубки, і вирішила поправити їх. Ліву руку затиснули пластини механізму подачі м'яса, внаслідок чого стався відкритий перелом зовнішнього виростка лівої плечової кістки зі зміщенням.

Комісія зі спеціального розслідування встановила причини настання нещасного випадку: технічний стан м'ясорубки був незадовільний; захисне огородження м'ясорубки не було обладнане пристроями блокування, які забезпечують зупинку роботи устаткування; жінка, яка зазнала травми, працювала без проходження навчання та перевірки знань з питань охорони праці.

Матеріали спеціального розслідування передано в прокуратуру.

Нагадаємо, на роботі помер працівник ДП "НЕК Укренерго ВП "Вінницяелектротехнологія".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook