UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Вінниччині затримали торговців водійськими "правами"


Затримано посередників, які забезпечували передачу хабарів за безперешкодне складання іспитів на отримання водійських посвідчень, реєстрацію та перереєстрацію транспортних засобів а також інших послуг у цій сфері

На Вінниччині затримали торговців водійс…

На Вінниччині правоохоронці викрили схему отримання водійських посвідчень за хабарі. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу прокуратури Вінниччини.

Затримано посередників, які забезпечували передачу хабарів за безперешкодне складання іспитів на отримання водійських посвідчень, реєстрацію та перереєстрацію транспортних засобів а також інших послуг у цій сфері.

Під час проведення обшуків у посередників виявлено гроші для хабарів, десятки державних номерних знаків, чисті бланки довідок, сертифікатів та інших документів.

Як установлено першочерговими слідчими діями, ці особи, за системного сприяння керівництва територіальних сервісних центрів, мали змогу реєструвати та знімати з обліку транспортні засоби, отримувати висновки щодо їх технічного огляду навіть за відсутності самих автомобілів ї їх власників.

Нагадаємо, у Вінниці почали зникати автомобілі, які є речовими доказами.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook