На Вінниччині затримали спритників, які наживалися на біді онкохворих людей

Група людей збуває фальсифіковані ліки пацієнтам  для лікування онкологічних захворювань

На Вінниччині викрито ділків, які наживались на онкохворих людях. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу прокуратури Вінниччини.

У Вінницькій області розслідується кримінальне провадження за фактом контрабандного переміщення з Туреччини, країн Азії та Російської Федерації на митну територію України лікарських засобів – фальсифікованих та не дозволених до використання в Україні. Група людей збуває ці ліки пацієнтам для лікування онкологічних захворювань, зокрема, хворим, що перебувають на лікуванні у Вінницькому обласному онкологічному диспансері.

За результатами проведення цілого комплексу слідчих дій, у т.ч. негласних, сьогодні, 9 листопада, одночасно проведені обшуки в онкоцентрі і в місцях роботи та проживання осіб з числа медичного персоналу та групи постачальників, які створили та налагодили мережу постачання так званих, "ліків". Також обшуки проведені у чотирьох обласних центрах, де акумулювався "товар". Під час обшуків вилучена значна кількість різноманітних лікарських препаратів.

Вирішується питання про призначення відповідних експертиз і припинення протиправної діяльності. Тривають слідчі дії, детально з'ясовуються обставини вчинення злочину та конкретне коло винних осіб, зокрема – причетних до цього медиків.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook