На Вінниччині засудили двох злочинців, на рахунку яких убивство, розбій і крадіжки (ФОТО)

Підсудним призначено покарання – сім і тринадцять років позбавлення волі з конфіскацією майна

Суд обрав міру покарання двом зловмисникам, які у Хмільницькому районі, що на Вінниччині, вчинили кілька тяжких злочинів. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу поліції Вінниччини.

Протягом місяця 27- та 29-річний місцеві жителі вчинили дві крадіжки та розбійний напад. Окрім майнових злочинів, старший із злочинців, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення крадіжок та був достроково звільнений за "законом Савченко", вбив свого знайомого. Тіло потерпілого підсудний разом з його автомобілем втопив у покинутому кар'єрі.

З кишені потерпілого забрав телефон, гроші та ключі від квартири, а наступного дня, дочекавшись, коли матт загиблого піде з дому, відчинив квартиру та разом із подільником забрав гроші та ювелірні вироби. Колегія суддів Вінницького міського суду визнала підсудних винними: молодшого у вчиненні крадіжки та розбою, а старшого – у вбивстві, крадіжці, розбійному нападі та незаконному заволодінні автомобілем. Підсудним призначено покарання – 7 і 13 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, на Вінниччині із затопленого кар'єру дістали автомобіль з трупом.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця