На Вінниччині залишилось півтори сотні "пенсійних магнатів"

З 1 січня цього року спецпенсії українцям не призначатимуться
Depo.
2 лютого 2016 09:31
ФОТО: depo.ua
На Вінниччині залишилось півтори сотні "пенсійних магнатів"
На Вінниччині залишилось півтори сотні "пенсійних магнатів"

На Вінниччині пенсію в розмірі більше 10 тис грн отримує 149 пенсіонерів. Про це Depo.Вінниця повідомили у прес-службі Пенсійного фонду України у Вінницькій області.

Найбільшу в області пенсію - 23 тис грн - отримує колишній прокурор високого рангу. Більше інформації про "самого заслуженого пенсіонера" Вінниччини в пенсійному фонді надати відмовились.  

Однак повідомили, що абсолютна більшість вінницьких пенсіонерів - майже 475 тисяч осіб - отримують цивільні пенсії, середнія сума яких становить 1,4 тис грн. Ще двадцять тисяч осіб отримують військові пенсії, середній розмір яких - 2,5 тис грн. А понад 14 тис пенсіонерів мають пенсію від трьох до десяти тис грн. 

Є на Вінничичні і пенсіонери-рекордсмени по віку: 49 осіб уже відсвяткували столітній ювілей. Вони отримують всередньому по 2,24 тис грн пенсії. 

Нагадаємо, що з 1 січня цього року в Україні припинилося призначення спецпенсій. Держслужбовцям, депутатам та їх помічникам, суддям та міністрам пенсію призначатимуть на загальних підставах, - в залежності  від їх середньомісячного заробітку та стажу роботи. Максимальний розмір пенсій, які будуть призначатися з цього року, - 10740 грн. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця