ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінницьке радіо готує плацдарм для суспільного мовлення на новій частоті

Два тижні тому "Українське радіо" перейшло в ФМ-діапазон і тепер мовить на частоті 88,6 МГц
Depo.
14 квітня 2016 18:46
ФОТО: depo.ua
Вінницьке радіо готує плацдарм для суспільного мовлення на новій частоті
Вінницьке радіо готує плацдарм для суспільного мовлення на новій частоті

Як повідомив кореспонденту Depo.Вінниця представник Національної ради з питань телебачення та радіомовлення у Вінницькій області Вадим Мазурик, в організаційному плані поки нічого не змінилося. Ефір продовжують наповнювати ті ж радіостанції, які робили це раніше.  

"Відбувся перехід не на новий формат, а на нову частоту. На ній працює Національна телерадіокомпанія, обласне радіо та радіо "Місто над Бугом". Вони і продовжують наповнювати ефір", - зауважив Мазурик.

Щодо контенту радіостанцій, то, за словами Мазурика, це справа виключно редакцій: "Вони мають наглядову раду, котра  не дозволить кому-небудь впливати на них", - каже представник Нацради.

Однак, за його словами, в деяких районах сигнал заслабкий. Зокрема, такі труднощі виникли у Козятинському районі. Відтак наразі шукаються можливості для встановлення там окремого передавача. 

"Поставивши передавач в Козятині, ми можемо об'єднати й інші райони. На ситуацію ми реагуємо, бо не можемо залишити людей, які ще вчора вільно слухали радіо, сьогодні без нього. Втрата якоїсь частини слухачів - річ недопустима", - розповів Вадим Мазурик.  

Нагадаємо, 1 квітня "Українське радіо" - перший канал майбутнього суспільного радіо - почало мовлення в ФМ-діапазоні у Вінниці на частоті 88,6 МГц. Планувалося, що сітка мовлення у Вінниці складатиметься з 20 годин трансляції програм центральної дирекції "Українського радіо", а чотири години на добу вінничани зможуть слухати місцеві програми та новини.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця