Вінницьке радіо готує плацдарм для суспільного мовлення на новій частоті

Два тижні тому "Українське радіо" перейшло в ФМ-діапазон і тепер мовить на частоті 88,6 МГц
Вінницьке радіо готує плацдарм для суспільного мовлення на новій частоті
Вінницьке радіо готує плацдарм для суспільного мовлення на новій частоті

Як повідомив кореспонденту Depo.Вінниця представник Національної ради з питань телебачення та радіомовлення у Вінницькій області Вадим Мазурик, в організаційному плані поки нічого не змінилося. Ефір продовжують наповнювати ті ж радіостанції, які робили це раніше.  

"Відбувся перехід не на новий формат, а на нову частоту. На ній працює Національна телерадіокомпанія, обласне радіо та радіо "Місто над Бугом". Вони і продовжують наповнювати ефір", - зауважив Мазурик.

Щодо контенту радіостанцій, то, за словами Мазурика, це справа виключно редакцій: "Вони мають наглядову раду, котра  не дозволить кому-небудь впливати на них", - каже представник Нацради.

Однак, за його словами, в деяких районах сигнал заслабкий. Зокрема, такі труднощі виникли у Козятинському районі. Відтак наразі шукаються можливості для встановлення там окремого передавача. 

"Поставивши передавач в Козятині, ми можемо об'єднати й інші райони. На ситуацію ми реагуємо, бо не можемо залишити людей, які ще вчора вільно слухали радіо, сьогодні без нього. Втрата якоїсь частини слухачів - річ недопустима", - розповів Вадим Мазурик.  

Нагадаємо, 1 квітня "Українське радіо" - перший канал майбутнього суспільного радіо - почало мовлення в ФМ-діапазоні у Вінниці на частоті 88,6 МГц. Планувалося, що сітка мовлення у Вінниці складатиметься з 20 годин трансляції програм центральної дирекції "Українського радіо", а чотири години на добу вінничани зможуть слухати місцеві програми та новини.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця