На Вінниччині зафіксували два нові спалахи кору

Під час спалахів захворіли 12 осіб, зокрема 10 дітей віком до 17 років

На Вінниччині зафіксовано ще два спалахи кору. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ.

Спалахи даної інфекцій були зареєстровані у Вінницькому технічному коледжі та в села Клекотина Шаргородського району. Під час спалахів захворіли 12 осіб, зокрема 10 дітей віком до 17 років.

Упродовж 7-го тижня 2019 року в області захворіли на кір 241 особа, із них 113 дорослих та 128 дітей.

Кількість захворілих в порівнянні з попереднім тижнем зменшилася на 13 %.

З початку поточного року в області зареєстровано 1901 випадок кору. Із всіх захворілих 66 % не були щеплені проти кору.

Випадки кору реєструються у всіх адміністративних територіях області.

Найбільше людей захворіли на кір в м. Вінниця (612 осіб), Вінницькому районі (118 осіб), Барському районі (112 осіб), Хмільницькому районі (96 осіб), Шаргородському районі (73 особи), Козятинському районі (69 осіб), Крижопільському районі (63 особи), Калинівському районі (58 осіб), Літинському районі (60 осіб). Було зареєстровано 1 летальний випадок від ускладнень кору у 18-річного студента ВНМУ ім. Пирогова.

Лікарі нагадують, що єдиним ефективним засобом профілактики кору є вакцинація. На даний час в усіх лікувально-профілактичних закладах області, які проводять щеплення, є достатня кількість комбінованої вакцини проти кору (23 200 доз).

Нагадаємо, у Вінниці 18-річний студент медуніверистету помер від кору. В інфекційному відділенні вінницької лікарні, де лікувався померлий від кору студент Сергій Бутенко, припускають, що дані про його вакцинацію в дитинстві були помилковими.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця