ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінничани тікають від мобілізації прямо з пунктів збору

Під час шостої хвилі мобілізації чоловіки почали тікати, а дівчата навпаки - записуються у добровольці
Depo.
15 липня 2015 11:20
ФОТО: depo.ua
Вінничани тікають від мобілізації прямо з пунктів збору
Вінничани тікають від мобілізації прямо з пунктів збору

На Вінниччині зафіксовані перші випадки втечі призовників  з пункту збору військкомату та явки на збір у стані сильного сп'яніння, повідомляє Вінниця.depo.ua з посиланням на Вінницький ОВК.

Спостерігаються і такі випадки, як неприбуття без поважних причин до військового комісаріату після отримання повістки для відправки у військову частину, напередодні або в день відправки звертаються зі скаргами на різке погіршення стану здоров'я до лікарень. Є випадок, коли військовозобов'язаний взагалі втік з академії Сухопутних військ.

Як повідомили у обласному комісаріаті Вінниччини, більшість призовників проявляють високий патріотизм і готові з честю та гідністю виконати свій обов'язок. З початку мобілізації до навчальних центрів, полігонів, курсів перепідготовки з Вінницької області відправили 40 військовозобов'язаних, які добровільно прибули у військовий комісаріат та виявили бажання захищати Батьківщину.

Яскравим прикладом для чоловіків, став приклад Ірини Стогній з села Крищинці Тульчинського району. Дівчина вирішила стати добровольцем і зараз проходить підготовку у одному із навчальних центрів. 

Більше новин про життя регіону читайте на Вінниця.depo.ua