На Вінниччині з'являться підрозділи Державної служби якості освіти

Упродовж 2019 року територіальні органи Державної служби якості освіти з'являться в усіх областях України

На Вінниччині буде створено територіальні органи Державної служби якості освіти. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької ОДА.

Як повідомив заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, 7 листопада 2018 року вийшла постанова №935 КМУ про утворення територіальних органів Державної служби якості освіти в кожній області та м. Києві.

"Зазначена служба – це нова структура з новою ідеологією, основною метою якої є допомога освітнім закладам, керівництву, вчителям у підвищенні якості їх діяльності та якості результатів навчання учнів. ДСЯО та її територіальні органи, насамперед, надаватимуть рекомендації щодо організації внутрішньої системи забезпечення якості освіти, проводитимуть інституційний аудит, затверджуватимуть за результатами експертизи освітні програми шкіл та братимуть активну участь у сертифікації педагогічних працівників", - уточнив Івасюк.

Перші територіальні органи планується утворити в шести регіонах: Вінницькій, Дніпропетровській, Львівській, Одеській, Харківській областях та м. Києві, а впродовж 2019 року структурні підрозділи Державної служби якості освіти з'являться в усіх областях України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця