На Вінниччині з'явився перший в області центр безпеки громадян

Поки що в центрі діятимуть пожежна частина і підрозділ поліції, а в майбутньому – ще й станція швидкої медичної допомоги

У Жданівській ОТГ Хмільницького району, що на Вінниччині, з'явився перший в області центр безпеки громадян, в якому будуть розміщені служба пожежної охорони, підрозділ поліції, а в майбутньому – й станція швидкої медичної допомоги. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької ОДА.

Новостворену установу розміщено в будівлі колишнього складського приміщення. Після капітального ремонту та переобладнання споруда отримала нове життя, а громада – пожежну частину.

На облаштування центру із сільського бюджету виділено понад 2 млн. гривень.Придбано необхідне обмундирування, запчастини, меблі та інвентар, здійснено заходи з благоустрою. Крім того, коштом місцевого бюджету проведено відповідне навчання працівників частини.

Не залишились осторонь і місцеві інвестори, надавши у тимчасову оренду пожежний автомобіль та допомогу в придбанні матеріалів на проведення благоустрою.

Нагадаємо, у Головному управлінні Національної поліції у Вінницькій області відкрили прозорий офіс поліції "Вартовий прийом громадян".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook