На Вінниччині з’явилися нові фінансові піраміди

Менеджери компаній не роз’яснюють клієнтам умов договору
На Вінниччині з’явилися нові фінансові піраміди
На Вінниччині з’явилися нові фінансові піраміди

На Вінничині активізували свою діяльність недержавні компанії, які діють за принципом фінансових пірамід і видурюють гроші у громадян. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу УСБУ у Вінницькій області.

Компанії займаються "адмініструванням придбання в групах": "ICredit", "ШвидкоГроші", "MoneyBoom", "Moneyveo", "Finline", "Престо" та інших. Як правило, такі спілки пропонують клієнтам позики під дуже вигідні відсотки для придбання нерухомості, земельних ділянок, транспорту тощо. Для отримання майна чи коштів усі учасники вносять щомісячно встановлену суму, а потім відбувається розіграш. Практика показує, що "переможцями", як правило, є підставні особи, а решта клієнтів залишаються ошуканими.

У договорі клієнтів з такими підприємствами є кілька юридичних пасток, незнання яких позбавляє клієнтів можливості повернути вкладені гроші. Наприклад, розірвати договір з підприємством можна лише у перші сім днів, однак залишений для цього номер  не відповідає. Коли ж термін розірвання договору вийшов, вступний внесок  учаснику групи не повертається. Менеджери компаній не роз’яснюють клієнтам цих умов договору, фактично, обманом отримуючи гроші.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця