На Вінниччині з’явилися нові фінансові піраміди

Менеджери компаній не роз’яснюють клієнтам умов договору
Depo.
7 жовтня 2016 17:50
ФОТО: depo.ua
На Вінниччині з’явилися нові фінансові піраміди
На Вінниччині з’явилися нові фінансові піраміди

На Вінничині активізували свою діяльність недержавні компанії, які діють за принципом фінансових пірамід і видурюють гроші у громадян. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу УСБУ у Вінницькій області.

Компанії займаються "адмініструванням придбання в групах": "ICredit", "ШвидкоГроші", "MoneyBoom", "Moneyveo", "Finline", "Престо" та інших. Як правило, такі спілки пропонують клієнтам позики під дуже вигідні відсотки для придбання нерухомості, земельних ділянок, транспорту тощо. Для отримання майна чи коштів усі учасники вносять щомісячно встановлену суму, а потім відбувається розіграш. Практика показує, що "переможцями", як правило, є підставні особи, а решта клієнтів залишаються ошуканими.

У договорі клієнтів з такими підприємствами є кілька юридичних пасток, незнання яких позбавляє клієнтів можливості повернути вкладені гроші. Наприклад, розірвати договір з підприємством можна лише у перші сім днів, однак залишений для цього номер  не відповідає. Коли ж термін розірвання договору вийшов, вступний внесок  учаснику групи не повертається. Менеджери компаній не роз’яснюють клієнтам цих умов договору, фактично, обманом отримуючи гроші.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця