UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Вінниччині вже приймають заявки на конкурс "Людина року – 2019"

Нагородження переможців відбудеться у лютому наступного року

На Вінниччині вже приймають заявки на ко…

На Вінниччині розпочався прийом документів для участі у конкурсі "Людина року" за 2019 рік. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Вінницької ОДА.

У лютому 2020 року відбудеться нагородження переможців обласного конкурсу "Людина року" за 2019 рік.

У конкурсі можуть брати участь люди, які проживають на території області і мають визначні особисті заслуги і вагомі професійні здобутки.

Положенням про конкурс визначено 34 номінації: "Регіональний лідер року", "Громадський діяч року", "Депутат року", "Державний службовець року", "Діяч культури та мистецтва року", "Діяч освіти та науки року", "Берегиня роду", "Журналіст року", "Міський голова року", "Митець року", "Самоврядець року", "Лідер медичної галузі року", "Аграрій року", "Соціальний працівник року", "Торгівельна марка року", "Підприємець року", "Промисловець року", "Роботодавець року", "Спортсмен року", "Нова генерація року", "Герой року", "Меценат року", "Захисник України року", "Благодійник року", "Ресторатор року", "Лідер туристичної галузі року", "Багатодітна родина року", "Бізнесмен року", "Дизайнер року", "Фінансист року", "Обдарованість року", "Правник року", "Комунальник року", "Волонтер року".

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи документів:

Заява/подання на комісію з визначення переможців у номінаціях на знання "Людина року" (приклад заяви у додатку);

Резюме на кандидата у переможці;

Документи, які підтверджують досягнення за 2019 рік;

Копії паспорта й ідентифікаційного коду.

Прийом документів здійснюється до 20 листопада 2019 року включно за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 14, каб. № 406, тел. (0432) 67-25-05, 67-25-37.

З положенням про проведення обласного конкурсу "Людина року" можна ознайомитися на офіційному сайті Вінницької обласної державної адміністрації, у рубриці "Документи обласної ради" або за посиланням

https://vinrada.gov.ua/upload/files/7sklikannya/33Ses/657.pdf

Заява на участь у конкурсі 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook