ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Єврорегіон "Дністер" профінансує дев'ять проектів розвитку громад Вінницької області

Організація, що займається транскордонним співробітництвом між територіальними одиницями Вінниччини та регіонами Республіки Молдова, визначилась з переможцями першого конкурсу міні-грантів
Depo.
7 жовтня 2015 09:01
ФОТО: depo.ua

В понеділок, 5 жовтня, відбулося засідання Конкурсного ради з проведення конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад Вінницької області, організатором якого виступив Єврорегіон "Дністер". Про це йдеться в повідомленні на сайті організації, передає Depo.Вінниця.

Конкурс виграли 9 громадських організацій, які працюють переважно в малих громадах на Вінниччині. Для реалізації своїх проектів вони отримають відповідне фінансування.

Переможцями конкурсу стали:

1. Асоціація "Відкриті серця" з проектом "Облаштування 2 -х навчальних санітарно-гігієнічних кімнат Тренінгового центру самостійного проживання для людей з інвалідністю в суспільстві".

2. Берізки-Чечельницький сільраду з проектом "Чисте село"

3. ГО "Комунарівська нова громада" з проектом "Село починається з зупинки"

4. Ініціативна група с. Голендри з проектом "Дитячо-спортивний майданчик "Відродження"

5. Загальноосвітня школа I ступеня - гімназія Ямпільського району з проектом "Фестиваль "Діти України та Молдови - за мирне європейське майбутнє"

6. Вінницький обласний осередок Всеукраїнської екологічної Ліги з проектом "Заряджайся від сонця. Спорудження еко-лавки"

7. Гніванський міська рада з проектом "Право на щасливе дитинство"

8. Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді "Паросток" з проектом "Зроби крок назустріч"

9. Загальноосвітня школа I-II ступенів с.Северинівка Ямпільського району Вінницької області з проектом "Спорт без кордонів".

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця.