На Вінниччині військкома засудили до чотирьох років позбавлення волі

Полковника засуджено за зловживання службовим становищем
На Вінниччині військкома засудили до чотирьох років позбавлення волі
На Вінниччині військкома засудили до чотирьох років позбавлення волі

Вироком Вінницького міського суду до 4 років позбавлення волі засуджено колишнього військового комісара Вінницької області, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу обласної прокуратури.

Як повідомляють у прокуратурі, полковник, діючи в інтересах приватного підприємства, підписав платіжне доручення про виплату підприємству 382 тис. грн. за роботи, які не виконані по даний час. Полковника звинуватили у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 КК України.

Військова прокуратура Вінницького гарнізону Центрального регіону України подала позов до суду про стягнення з вказаного приватного підприємства завданих збитків, який задоволено в повному обсязі. Збитки відшкодовуються, а на майно підприємства накладено арешт.

Водночас журналістам видання "Реал" з власних джерел у військовому комісаріаті Вінницької області стало відомо, що мова йде про Анатолія Сулиму, який очолював обласний комісаріат до 2010 року, а пізніше служив в Генштабі. У 2009-му з фірмою "Хмельницькатомтехенерго" був підписаний договір про заміну електрокабелю. Після підписання акту виконаних робіт підприємству перерахували вищевказану суму, хоча роботи ніхто не виконав. У 2012 році суд ухвалив рішення про стягнення грошей.

Нагадаємо, що з 2010-го по сьогоднішній день облвійськкоматом керує полковник Геннадій Долгашов.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця