На Вінниччині військкома засудили до чотирьох років позбавлення волі

Полковника засуджено за зловживання службовим становищем
Depo.
3 січня 2016 17:23
ФОТО: depo.ua
На Вінниччині військкома засудили до чотирьох років позбавлення волі
На Вінниччині військкома засудили до чотирьох років позбавлення волі

Вироком Вінницького міського суду до 4 років позбавлення волі засуджено колишнього військового комісара Вінницької області, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу обласної прокуратури.

Як повідомляють у прокуратурі, полковник, діючи в інтересах приватного підприємства, підписав платіжне доручення про виплату підприємству 382 тис. грн. за роботи, які не виконані по даний час. Полковника звинуватили у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 КК України.

Військова прокуратура Вінницького гарнізону Центрального регіону України подала позов до суду про стягнення з вказаного приватного підприємства завданих збитків, який задоволено в повному обсязі. Збитки відшкодовуються, а на майно підприємства накладено арешт.

Водночас журналістам видання "Реал" з власних джерел у військовому комісаріаті Вінницької області стало відомо, що мова йде про Анатолія Сулиму, який очолював обласний комісаріат до 2010 року, а пізніше служив в Генштабі. У 2009-му з фірмою "Хмельницькатомтехенерго" був підписаний договір про заміну електрокабелю. Після підписання акту виконаних робіт підприємству перерахували вищевказану суму, хоча роботи ніхто не виконав. У 2012 році суд ухвалив рішення про стягнення грошей.

Нагадаємо, що з 2010-го по сьогоднішній день облвійськкоматом керує полковник Геннадій Долгашов.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця