На Вінниччині відкрили пам'ятник загиблим "ягуарівцям"

Більшість з них загинули в зоні АТО
Depo.
6 вересня 2016 14:50
ФОТО: depo.ua
На Вінниччині відкрили пам
На Вінниччині відкрили пам'ятник загиблим "ягуарівцям"

Сьогодні, 6 вересня, у Калинівці, що на Вінниччині, на території військової частини 3028 відкрили пам'ятник 10 загиблим "ягуарівцям", які загинули, захищаючи Україну. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

"Ягуар" втратив десятьох бійців, які загинули під час виконання службових обов’язків. Вклонитись пам'яті загиблим героям прийшли бойові побратими, дружини, діти, батьки та друзі загиблих бійців, представники обласної та районної влади.

Право відкрити пам'ятник надали дітям загиблих в АТО вінничан - Юрію Ліпському, Анастасії Білошкурській, Валентину Долінському.

"З початком війни на сході в сім'ї тисяч українців прийшло велике горе, загинули молоді люди. Сини, батьки, чоловіки. Прийшла біда і в нашу сім'ю. В травні 2014 року під Слов'янськом загинув наш син Віктор Ліпський. Він був прекрасним сином, дорогим чоловіком і люблячим батьком. Завжди усміхнений, добрий, привітний та працьовитий. Зі втратою сина осиротіла вся наша сім'я, а в душі назавжди оселилися біль і смуток. Нам залишається молитися за їхні душі і піклуватися про внуків", - сказала під час церемонії відкриття меморіалу мати Віктора Галина Ліпська.

На Вінниччині відкрили пам'ятник загиблим

Саме калинівські нацгвардійці одними з перших вирушили на схід України, коли розпочались військові дії, зазначив під час відкриття пам’ятника командувач Національної гвардії України генерал-лейтенант Юрій Аллеров.

"Особовий склад Національної гвардії ніколи не забуде своїх побратимів. У кожного покоління є свої випробування; сьогодні наша доля - захистити державу, свій народ і забезпечити мир і спокій. Одні із перших воїнів країни – це військовослужбовці полку Національної гвардії 3028 "Ягуар". Вони захистили Харківську область, не допустили створення "ХНР" і першими були під Слов’янськом", - зазначив Юрій Аллеров.

Серед загиблих, в пам'ять про яких відкрито пам'ятний знак, - прапорщики, старшина, полковник, підполковник, старший лейтенант. Усі вони нагороджені орденами "За мужність", щоправда посмертно.

На Вінниччині відкрили пам'ятник загиблим

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця