На Вінниччині відкрили меморіальну дошку на честь Героя АТО

26 квітня 2017 року поблизу Верхньоторецька Донецької області під час обстрілу Олександр Штейко загинув від кулі снайпера

У Войнашівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Барського району, що на Вінниччині відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки випускнику школи, бійцю АТО – Олександру Штейку. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької ОДА.

У мітингу взяли участь учнівський та педагогічний колективи школи, рідні, друзі, військові побратими Героя, керівництво району та органів місцевого самоврядування, односельчани.

Право відкрити меморіальну дошку було надано матері загиблого - Лідії Гвоздецькій та військовим побратимам.

Народився Олександр Штейко 14 лютого 1971 року в с.Балки Барського району Вінницької області. З 1986 року навчався у Войнашівській середній школі, яку закінчив у 1988 році. Після школи пішов на службу в Хабаровський військово-морський флот. Після закінчення служби на флоті навчався в торговельному технікумі. Тривалий час працював у Барському райавтодорі.

З серпня 2014 року виконував військовий обов'язок в зоні проведення АТО в 72-й окремій гвардійській механізованій бригаді, де був командиром БМП.

У 2015 році отримав контузію очей і повернувся додому для реабілітації. Відновивши сили, Олександр знову повернувся на фронт. 19 листопада 2016 року отримав орден "За мужність" ІІІ ступеня.

26 квітня 2017 року поблизу Верхньоторецька Донецької області під час обстрілу Олександр Штейко загинув від кулі снайпера. Того ж року, 11 жовтня, старший сержант Олександр Штейко нагороджений посмертно орденом "За мужність" ІІ ступеня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця