На Вінниччині відкрили креативний простір "Меридіан "Щедрик" (ФОТО)

Простір символічно відкрили 1 грудня - у день народження Миколи Леонтовича, щоправда церемонію відкриття перенесли на початок наступного року

Вчора, 1 грудня, в райцентрі Тульчин, що на Вінниччині, відкрили новий креативний простір просто неба "Меридіан "Щедрик". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на допис у спільноті у соцмережі "Фейсбук".

"І доба не пройшла після монтажу всіх арт-об'єктів, а це вже одне з улюблених місць городян та гостей унікального подільського містечка", - йдеться у дописі.
На центральній вулиці містечка змонтували алею музичних інструментів. Величезний акордеон, саксофон, контрабас, гітара, рояль – всі просторові інсталяції створювались вручну за ексклюзивними ескізами. Контрабас і гітара мають справжні струни.

На фасаді коледжу ветеринарної медицини зобразили театральні мурали загальною площею 200 м². Стінописи створювали відомі художники Олександр Марченко, Сергій Ткачук та Олександр Никитюк.

Також в рамках проекту по-новому підсвітили пам'ятник Миколи Леонтовича, в'їзну арку та мистецькі арт-об'єкти.

"І от-от буде встановлена головна "родзинка" "Меридіану "Щедрик" - інтерактивна "співоча" Лавка Леонтовича. Зроблена з граніту, креативна інсталяція захоплює не лише зовнішньою красою, а й – мистецькою. Достатньо натиснути на кнопку – і лунають чарівні обробки народних пісень, у які наш геній Микола Леонтович свого часу вклав максимум душі", - повідомляють організатори проекту.

Фото: Анастасія Вігуржинська

Нагадаємо, що помпезне відкриття мистецького проекту з фаєр-шоу та салютом перенесли на 11 січня 2019 року через введення воєнного стану в Україні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця